elementor

Jedna z najpopularniejszych wtyczek WordPressa z gatunku tzw. Page Builderów, czyli w skróconej definicji wizualnych kreatorów treści. Interfejs narzędzia jest częściowo zlokalizowany na język polski. Jest też jak większość Wordpressowych wtyczek częściowo darmowy a częściowo płatny. Dokupując komercyjną część Elementora Pro rozbudowujemy bibliotekę funkcji o elementy, pozwalające tworzyć powtarzające się na wybranych podstronach, stylistycznie jednakowe, natomiast merytorycznie inne - dynamicznie zmieniające się treści, przez co strona zachowując jednolitą graficzną strukturę potrafi jednocześnie, zależnie od potrzeb, prezentować różną zawartość.

elementor website builderWersja darmowa w okrojonej formie a wersja Pro w pełnej, daje także dostęp obszernych zasobów tzw. szablonów treści czyli stylistycznie sformatowanych elementów, które po zaimportowaniu wystarczy już tylko prze-edytować pod kątem zawartości aby mieć ładnie prezentującą się na każdej szerokości ekranu informację.

elementor website builder 1

elementor website builder

elementor website builder

Niebagatelne znaczenie w popularności Elementora stanową rozwijające się wokół niego pod-produkty w postaci kolejnych wtyczek - oczywiście też po części darmowych a po części płatnych, co w sumie daje olbrzymi potencjał możliwości tego pakietu. Jak to w WordPressie często bywa, niektóre szablony wręcz uzależniają swoje działanie od obecności w skrypcie Elementora 


 Katalog rozszerzeń 
  Strona autora