widget options

Komercyjna wtyczka WordPress wymuszająca działanie i uruchamianie treści w widgetach według wielu ściśle określonych reguł i/lub warunków:

inline related posts

Wtyczka WordPressa przygotowana pod kątem publikowania w artykule krótkich zajawek, które promują inne - zbliżone tematycznie treści. Mamy tu trzy warianty dopasowywania takich pokrewnych artykułów:

if menu

Wtyczka Wordpressa, która dodaje dodatkowe funkcje do elementów menu. Umożliwia wyświetlanie lub ukrywanie elementów menu w oparciu o wybrane warunki. Ukryj/wyświetl element/widget gdy:

amr shortcode any widget

Wtyczka pozwala wklejać widget do wpisu. Po zainstalowaniu na stronie z widgetami (Wygląd > Widgety) widzimy dodatkowy, niezależny od skórki sidebar Shortcodes. Przeciągamy do niego wybrane widgety, które chcemy wkleić do wpisów lub stron, a następnie je konfigurujemy.

social networks auto poster

Wtyczka Wordpress automatyzująca publikacje treści na wielu (wybranych) serwisach społacznościowych. SNAP dostępny jest w dwóch wersjach: darmowej i płatnej. Wersja komercyjna poszerzona jest o możliwość publikowania na wielu kontach jednocześnie. Przy jednirazowym publikowaniu postu możemy go umieścić na wielu kontach w serwisach społecznościowych. Ponadto wersja płatna umożliwia publikację na Google+, Pintereście, LinkedIn Company Pages, Reddit, Flipboard, YouTube.

embed any document2

Wtyczka WordPress, której rolą jest przesyłanie i osadzanie wewnątrz strony plików w kilku najbardziej popularnych formatach. Do ich podglądu wykorzystuje się mechanizmy Google Viewer i/lub Microsoft Office Online. Według deklaracji autorów za pośrednictwem wtyczki możemy osadzić wewnątrz strony pliki typu:

wp pagenavi

Wtyczka WordPressa zastępująca domyślny model stronicowania kolejnych artykułów. W tym rozwiązaniu mamy numery stron oraz linki do pierwszej i ostatniej strony, co jest zarówno wygodniejsza dla użytkowników, jak i bardziej przyjazne dla internetowych robotów wyszukiwarek. Rozszerzenie może działać w obrębie artykułów jak i wpisów.

wp typography

Wtyczka WordPressa, której rolą jest automatyczna korekta tekstów w zakresie dzielenia wyrazów. Domyślnie ani skrypt ani przeglądarka użytkownika nie potrafi podzielić długiego wyrazu na dwie części, nie wspominając już o tym aby robić takie operacje zgodnie z zasadami gramatyki. wp-Typography, po skonfigurowaniu, wymusi natomiast na przeglądarce użytkownika automatyczne podzielenie długiego wyrazu na dwie części i przeniesienie drugiej części do nowego wiersza. Funkcja może się przydać szczególnie wtedy, gdy wrzucamy wyjustowany do obu krawędzi tekst w jakieś wąskie bloki, gdzie zwykle bez dzielenia i przenoszenia wyrazów marnuje się dużo miejsca.

 

wp google fonts

Wtyczka WordPress, która pozwoli zastosować na stronie czcionki z puli Google Web Fonts. Ustawienia konfiguracyjne pozwolą wybrać krój czcionki, styl, zakres działania oraz zakres obsługiwanych znaków. Opcjonalnie wybranej czcionce można także przypisać jakieś własne style CSS

woosidebars

Szeroko konfigurowalna wtyczka WordPress, rozszerzająca skrypt w zakresie publikowania widgetów. WooSidebars pozwala administratorowi z wiekszą elastycznością decydować na jakich podstronach wybrane treści/widgety powinny być widoczne a na jakich podstronach nie.