calculated fields form

Wtyczka Wordpress pozwalająca uruchomić na stronie formularz wyświetlający wynik działania z ustalonego w panelu konfiguracyjnym wzoru, na podstawie danych wpisanych przez użytkownika.

yoast seo

Wtyczka WordPress rozszerzająca możliwości CMSa w zakresie optymalizacji treści pod kątem pozycjonowania. Mocnym atutem wtyczki jest wygodny kreator konfiguracji, gdzie w kolejno zadawanych pytaniach określamy parametry działania a wtyczka po konfiguracji podpowiada nam co należało by poprawić w treści aby strona lepiej pozycjonowała się w wyszukiwarkach.

 

 

onepress social locker

Wtyczka Wordpressa, która wymusza polubienie strony na portalach społecznościowych. Część lub cały artykuł może zostać za jej pośrednictwem zablokowany do momentu aż czytelnik kliknie na jeden z dostępnych odsyłaczy promujących materiał w jednym z trzech serwisów społecznościowych – Facebook, Twitter i Google+

wp super cache

Wtyczka WordPress przyspieszająca ładowanie strony do przeglądarki. Raz wygenerowany dokument wtyczka zapisuje w swojej pamięci, aby przy każdym kolejnym zapytaniu nie sięgać już do bazy danych ale wykorzystywać już przygotowaną wcześniej treść.

social icons

Wtyczka WordPress do wstawiania na stronę, za pośrednictwem widgetu lub kodu, odsyłaczy do profili społecznościowych. Jak deklarują autorzy, wtyczka obsługuje przeszło setkę serwisów społecznościowych. Aby dodać odsyłacz należy umieścić widget lub przygotować shortcode, a następnie w opcjach wklepać adres do profilu społecznościowego. Ikonka zostaje automatycznie dopasowana do adresu/rodzaju profilu.