WPvivid Backup Plugin

Jedna z czołowych i najbardziej popularnych wtyczek Wordpressa do tworzenia kopii awaryjnych jak i do przenoszenia stron www z serwera na serwer - pod inną domenę. Cechą wyróżniającą WPvivid z grona konkurentów jest przede wszystkim szeroka paleta funkcji dostępnych już w darmowej wersji tej wtyczki.

duplicator wordpress migration plugin

Wtyczka Wordpressa przygotowana pod kątem tworzenia awaryjnych kopii strony i/lub przenoszenia strony na inny hosting. Wtyczka dostępna jest w dwóch wariantach dystrybucji: darmowej i płatnej - rozszerzonej. Ta pierwsza pozwala przygotować na zapleczu pełną kopię awaryjną strony i przechowywać ją na serwerze lub skopiować sobie na lokalny komputer, aby w razie problemów ze stroną, móc ją odtworzyć na zasadzie ponownej re-instalacji - na tej samej domenie co wcześniej, bądź na jakiejś zupełnie innej, co przydaje się zwłaszcza w sytuacji, gdy potrzebujemy po prostu przenieść całą stronę na jakiś inny serwer, pod inny adres www. 

all in one wp security firewall

Wtyczka WordPress zabezpieczająca stronę przed włamaniami ze strony botów lub hakerów. All In One WP Security & Firewall po zainstalowaniu i włączeniu, podpowiada administratorowi w jakich obszarach ustawienia naszego WordPressa są niewłaściwe i co należało by w nich zmienić aby zwiększyć poziom zabezpieczeń.