Klikalna mapka polski

Efektowna wizualnie mapka polski w formie klikalnych odsyłaczy reprezentujących kolejne województwa. Najeżdżając myszką na wybrany obszar uzyskujemy jego delikatne podświetlenie a po kliknięciu otwiera się w przeglądarce przypisany do wskazanego rejonu adres URL (strona lub podstrona).

tortags

Komponent, moduł i kilka wtyczek rozszerzających standardową funkcjonalność skryptu CMS Joomla! o element tagowania artykułów, czyli przypisywania wybranym artykułom tzw. słów kluczowych.

xmapOSmap (znany wcześniej jako Xmap) to popularny komponent przystosowany do automatycznego tworzenia tzw. mapy strony, czyli posortowanych hierarchicznie, zgodnie ze strukturą menu, wszystkich treści jakie mamy na stronie. Mapa wspomaga wyszukiwarki w indeksowaniu zawartości strony a użytkownikom ułatwia znalezienie poszukiwanych treści.

tree view menu

Menu w postaci tzw. rozwijanego aktywnego drzewka. Pojedyńcze modułowe rozszerzenie dla CMS Joomla, które po instalacji pozwala wybrać dowolne menu lub jedynie jakąś jego gałąź (poziom), a następnie osadzić w dowolnym miejscu strony.

Nextend Accordion Menu V9Menu strony to jeden z najistotniejszych elementów witryny, gdyż to właśnie z poziomu tej 'bramy' użytkownik uzyskuje dostęp do wszystkich zasobów jakie strona posiada. Sprawne wdrożenie takiego mechanizmu i połączenie go z wszystkimi treściami jakie chcemy udostępnić może być jednak czasem dość czasochłonne, a dla mniej zorientowanych w obsłudze CMS-a także mocno skomplikowane.

Image HotspotDarmowy moduł przygotowany pod kątem publikowania na budowanej stronie www graficznych map z naniesionymi na nie aktywnymi punktami. Graficzna mapa może być dosłownie wycinkiem jakiejś mapy lub po prostu obrazkiem, na którym zilustrowano jakiś obszar lub obiekt. Teraz z pomocą modułu można łatwo nanieść na taką grafikę dowolną ilość aktywnych punktów, ilustrując w ten sposób ich położenie na mapie.

kazaam 00Wtyczka (plugin) działająca pod kontrolą skryptu CMS Joomla! ułatwiająca podlinkowywanie nowych artykułów w menu. W sytuacji kiedy zależy nam, aby tytuły nowych artykułów ukazywały się bezpośrednio w strukturze menu a nie tylko w przeglądzie artykułów lub na liście skrótów, zastosowanie rozszerzenia KAZAAM! wyręcza autora publikacji lub administratora z konieczności ręcznego dodawania każdego z artykułów do struktury menu.

swMenuFreeSzeroko konfigurowalny komponent działający pod kontrolą skryptu CMS Joomla!, przystosowany do budowy i edycji systemu nawigacji na stronie, a konkretnie przygotowywania graficznego menu. Komponent wspiera projektanta w takim ostylowaniu grafiki menu, aby jak najbliżej odpowiadało ono jego potrzebom i gustom.

maximenu ck 002Darmowe rozszerzenie w postaci modułu dla skryptu CMS Joomla! przystosowane do publikowania na stronie systemu nawigacji, czyli menu z odsyłaczami do poszczególnych podstron witryny. Maxi Menu CK wyróżnia się przy tym na tle konkurencji szeroką paletą zdefiniowanych ustawień, dzięki którym, nawet bez znajomości reguł formatowania treści (CSS) można dostosować wygląd belki nawigacyjnej do własnych potrzeb wykorzystując jedynie polecenia dostępne w opcjach konfiguracyjnych.