appointment booking proKomercyjny komponent działający pod kontrolą skryptu CMS Joomla! przystosowany do publikowania i zarządzania na stronie systemem rejestracji lub rezerwacji miejsc albo też usług według ustalonych przez administratora reguł organizacyjno czasowych.

osg seminar manager

Szeroko konfigurowalny komponent przystosowany do publikowania na stronie repozytorium zdarzeń wraz z systemem rezerwacji miejsc a nawet płatności za udział np. w szkoleniu albo wstępu na imprezę.

Solidres002Częściowo darmowe, a częściowo komercyjne rozszerzenie z licznymi wtyczkami i modułami, działające pod kontrolą skryptu CMS Joomla, którego podstawową rolą jest prezentacja oferty obiektów hotelowych wraz z możliwością przeszukiwania ofert pod kątem różnych kryteriów i rezerwacji pokoi w wybranym przedziale czasowym.

Rentalot plusKomercyjny komponent działający pod kontrolą skryptu CMS Joomla, którego rolą jest publikacja na stronie www ofert z branży hotelowej, wraz ze szczegółowym opisem i funkcjami rezerwacji wskazanych przez użytkownika zasobów (np. pokoi).