rsform proWielofunkcyjny komponent CMS Joomla do osadzania na stronie różnego typu formularzy, ankiet, prostych kalkulatorów bądź innych pytań kierowanych do odwiedzających stronę internautów.

Opcje konfiguracyjne rozszerzenia udostępniają listę pozycji jakie chcemy umieścić w formularzu. Wystarczy tylko myszką przeciągać potrzebne elementy na pole kreatora formularza, zapisać formularz pod jakąś nazwą i związać go linkiem w menu. Wśród możliwych do osadzenia pozycji znajdziemy m.in. pola i bloki tekstowe, przyciski wyboru i zaznaczania, okienko dodawania plików, system blokowania spamu itp. Każdą wartość zapytania można wygodnie skonfigurować stosownie do potrzeb, włącznie z przyporządkowaniem opisu dla każdej z pozycji. Dzięki temu formularz można dostosować do polskiej wersji językowej. Administrator od strony zaplecza może monitorować, co, kto i kiedy przekazywał przez formularz. Dodatkowe rozszerzenia w postaci wtyczek pozwalają dodatkowo wdrożyć dodatkowe funkcje jak np. bramkę płatności PayPal bądź integracje formularzy z artykułami.

Raz przygotowane formularze można eksportować, aby na innej stronie taki sam formularz szybko odtworzyć z kopii. Zapisywane w formularzach informacje mogą być zapisywane w bazie danych, eksportowane do plików csv lub excela a nawet publikowane na stronie www

rsform pro

 

rsform pro

 

rsform pro

 

rsform pro


 Katalog rozszerzeń 
  Strona autora

Zobacz także:
Fox Contact Form