zoo 02Komercyjny komponent wraz z modułami i wtyczkami przystosowany do publikowania na stronie różnego typu produktów lub usług powiązanych ze sobą jakimiś wspólnymi cechami. Komponent znajdzie zastosowanie w budowie stron w których kluczowym elementem ma być jakiś katalog firm lub produktów uzupełnianych zarówno z poziomu administracyjnego zaplecza jak i frontu strony (pozycje wprowadzane przez zalogowanych użytkowników). ZOO nadaje się do wszelkich zastosowań wymagających prezentowania w określonym układzie wybranych treści. Może się sprawdzić zarówno jako Blog (darmowa opcja komponentu), książka kucharska, katalog filmów, repozytorium plików czy archiwum technicznych dokumentów.

os property

Komercyjny komponent wraz z kilkoma modułami i wtyczkami przystosowany do budowy stron www związanych tematycznie z rynkiem nieruchomości. Zawarte w komponencie funkcje pozwalają zaprezentować na stronie w formie opisów i zdjęć oferty domów lub mieszkań na sprzedaż lub pod wynajem.

sobi00.jpgSOBI Pro to darmowy komponent dla skryptu CMS Joomla! umożliwiający tworzenie na stronach różnego rodzaju katalogów prezentacji produktów, towarów, osób, zbiorów bądź usług. Od strony użytkownika (internauty), dodawanie pozycji do katalogu może być realizowane samodzielnie w formie płatnej lub bezpłatnej. Płatności realizowane są za pośrednictwem przelewów bankowych lub systemu płatności PayPal. Wykorzystując jednak dodatkowe rozszerzenia można wdrożyć również inne warianty szybkich płatności w rodzaju DotPay czy SMS.

JReview

 

Szeroko rozbudowany komercyjny komponent przystosowany do publikowania na stronie różnego typu ofert, produktów lub asortymentu zawierającego opisy, cechy, warianty wyboru i selekcji dostępnych atrybutów. A wszystko to z możliwością sortowania w kategorie i podkategorie oraz prezentowania na stronie w przejrzystej formie katalogu wraz z galerią zdjęć.