sh404sef

Jeden z najlepszych komercyjnych komponentów CMS Joomla! przystosowany do optymalizowania internetowych adresów pod kątem przyjazności dla internetowych wyszukiwarek. sh404SEF dokonuje automatycznej translacji domyślnych adresów URL podstron na formę krótszą i bardziej czytelną zarówno dla wyszukiwarek jak i dla użytkowników.

Internetowe adresy podstron serwisu dzięki translacji uzyskują krótką przejrzystą postać w formie adresu domeny i podzielonych jednym lub kilkoma ukośnikami kategorii odzwierciedlających w adresie hierarchię zagłębienia treści w podkategoriach.

W ten sposób internetowy adres niniejszego artykułu, zamiast skomplikowanej i mało czytelnej formy:

http://www.softdesign-studio.pl/index.php?option=com_k2&Itemid=246&id=167&lang=pl&view=item

uzyskuje przejrzysta krótką postać:

http://www.softdesign-studio.pl/cms-joomla/administracja/sh404sef

bardzo przyjazną nie tylko dla użytkowników strony ale i dla internetowych wyszukiwarek, które znacznie lepiej i szybciej indeksują tak opisane zasoby witryn.

Do tego w opcjach komponentu znajdziemy szereg pochodnych funkcji wspierających pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach, np. możliwość ręcznego edytowania każdego z adresów URL, edycję meta tagów oraz tytułów każdej z podstron serwisu.

Wśród licznych funkcji znajdziemy także zarządzanie przekierowaniami (stare aliasy adresów), analizę odsłon w oparciu o Google Analytics, statystyki, zabezpieczenia przed tzw. Floodowaniem, wsparcie profili społecznościowych Facebooka i Google + oraz edytowalny tekst dla komunikatu błędu 404.

sh404sef