Add to menuModuł zaplecza administracyjnego ułatwiający podlinkowywanie nowych artykułów bezpośrednio z poziomu edytora do wybranego menu na stronie.

W górnym panelu obok ikony podglądu dopisany zostaje nowy przycisk (uwaga, widać go dopiero po zapisaniu artykułu). Po zredagowaniu artykułu, wystarczy na niego kliknąć i od razu mamy dostęp do listy wszystkich pozycji w menu. Wystarczy tylko określić miejsce osadzenia odsyłacza, nadać mu nazwę i link do artykułu już jest widoczny od strony frontowej.

Rozszerzenie dostępne jest w wersji darmowej jak i komercyjnej. Wersja komercyjna, oprócz wymienionych wyżej podstawowych funkcji, obejmującej zasięgiem działania jedynie artykuły Joomla, pozwala dopisywać treści do menu także z kilku innych popularnych rozszerzeń. Do tego oprócz dodania treści do menu, wersja komercyjna pozwala z tego poziomu od razu ustawić wersję językową albo poziom dostępu. 


 Katalog rozszerzeń 
  Strona autora